Zaproszenie na imprezy powiatowe do gminy Rokitno

W dniu 14 czerwca 2018 r. od godziny 900  odbędzie się XVII Powiatowe Spotkanie z Piosenką Wakacyjną w Rokitnie, w którym wezmą udział soliści i zespoły dziecięce oraz młodzieżowe z terenu Powiatu Bialskiego.

Warunki uczestnictwa:

1.Zgłoszenie uczestnictwa do 11 czerwca drogą emailem, pocztą lub telefonicznie.

2.W konkursie mogą być wykonywane piosenki z repertuaru dziecięcego i

młodzieżowego.

3.We wszystkich kategoriach piosenki powinny być dostosowane do wieku

i możliwości wykonawczych uczestników.

4.Każdy uczestnik wykonuje dwie piosenki. Jeden z utworów powinien nawiązywać do tematyki wakacji lub lata.

W dniu 17 czerwca 2018 r. od godziny 1400 odbędzie się XVI Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Dorosłych w Olszynie, w którym wezmą udział zespoły z terenu Powiatu Bialskiego.

Warunki uczestnictwa:

1.Zgłoszenie uczestnictwa do 12 czerwca br. drogą emailem, pocztą lub telefonicznie

2.Każdy zespół wykonuje co najmniej dwa utwory o tematyce dowolnej.

Szczegółowych informacji udziela Gminna Instytucja Kultury w Rokitnie, tel. 83 345 31 20, e-mail: gikrokitno@o2.pl

Obie imprezy są współfinansowane przez powiat bialski.