Finał Powiatu Bialskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt – Igrzyska Dzieci

Finał Powiatu Bialskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt – Igrzyska Dzieci,

odbył się w dniu 09.05.2018r godz. 10.00 na boisku „Orlik” w Wisznicach.

System gier: każdy z każdym 2 x 10 minut.

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Ciciborze Duży        – Szkoła Podstawowa w Tucznej                   – 2:0

Szkoła Podstawowa w Horodyszczu            – Szkoła Podstawowa Ciciborze Dużym       – 0:0

Szkoła Podstawowa w Tucznej                     – Szkoła Podstawowa w Horodyszczu          – 0:0

Kolejność miejsc:

I miejsce  Szkoła Podstawowa w Ciciborze Duży             op. Sławomir Adach

II miejsce    Szkoła Podstawowa w Horodyszczu             op. Marek Zieńczuk

III  miejsce     Szkoła Podstawowa w Tucznej                   op. Tadeusz Suwała

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego i awans do rozgrywek rejonowych otrzymała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Ciciborze Duży w składzie: Natalia Cydejko, Elżbieta Doroszuk, Weronika Gozdał, Zuzanna Goździołko, Julia Hawryluk, Agata Horbowiec, Martyna Skubisz.  Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Zawody rejonowe zaplanowane są  w dniu 22.05.2018r. godz. 10.00 – boisko „Orlik” SP Nr 1 Parczew ul. Spółdzielcza 7.

Uwaga!!!

Bialski Szkolny Związek Sportowy przypomina nauczycielom, wychowawcom, trenerom, opiekunom o korzystaniu z nowej strony internetowej naszego związku. https://bszs.edupage.org Wszelkie zmiany i zawiadomienia nanoszone są na bieżąco.  Przed wyjazdem na zawody powiatowe, rejonowe, wojewódzkie upewnij się czy w danym dniu odbywają się zawody – koniecznie telefon do gospodarza.

Sprawdzenie punktacji współzawodnictwa szkół do 30. 06.2018r. Po upływie tego terminu uwagi nie będą nanoszone.

Przypominamy o obowiązku posiadania listy imiennej zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej, kserokopii wpłaty wpisowego.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Wisznicach  za pomoc w przeprowadzeniu  finału.

Stanisław Polaczuk