Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*,

W dniu 16.01.2019r. o godz. 10.00 w  hali sportowej Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim przeprowadzono finał powiatu bialskiego w siatkówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
System gier: podział na pary gry na krzyż (do 2 wygranych setów, set 25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Terespolu      2:0       (25:16, 25:10)

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Wisznicach  – Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podl.  0:2       (10:25, 10:25)

mecz o III miejsce

Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Terespolu – Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Wisznicach      0:2       (10:25, 22:25)

Mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa w Rokitnie – Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podl.      0:2       (7:25, 7:25)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce   Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim – opiekun Grzegorz Kowalczuk, Alicja Bernat

II miejsce  Szkoła Podstawowa w Rokitnie  – opiekun Tomasz Nowicki

III miejsce Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Wisznicach – opiekun Tomasz Babkiewicz

IV miejsce Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Terespolu – opiekun Grzegorz Machnowski

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna dziewcząt z Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Kamila Bernat, Julia Byczuk, Izabela Chmielewska, Milena Cisak, Anna Halczuk, Oliwia Kowalczyk, Izabela Kuźmiuk, Natalia Łosicka, Łucja Niestoruk, Julia Norwa, Zuzanna Piwowar, Oliwia Sakowicz, Wanessa Staska, Julia Węgrzyniak.  Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał Rejonu odbędzie się w dniu 26.02.2019 r. godz.10.00 w Szkole Podstawowej Nr 6 Biała Podlaska, ul. Leszczynowa 16.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje dyrekcji Gimnazjum  Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.