Finał Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców *Igrzyska Dzieci*

Finał Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców * Igrzyska Dzieci*, przeprowadzono w dniu 30.01.2019r. o godz. 10.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej  w Rossoszu.
System gier:  po losowaniu, system pucharowy (radziecki) do 2 wygranych setów.

kolejność miejsc – dziewczęta :

I miejsce Szkoła Podstawowa w Rossoszu               – opiekun Marek Czech

drużyna w składzie: Oliwia Czech, Aleksandra Zieniuk, Paulina Zieniuk.

II  miejsce Szkoła Podstawowa w Sworach               – opiekun Wojciech Chwedoruk

III miejsce Szkoła Podstawowa w Dobryniu Dużym     – opiekun Marzena Niedźwiedź

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy                – opiekun Anna Matwiejuk

kolejność miejsc – chłopcy:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Tucznej     – opiekun Tadeusz Suwała

drużyna w składzie: Michał Czapski, Damian Moszkowski.

II miejsce  Szkoła Podstawowa w Sworach    – opiekun Wojciech Chwedoruk

III  miejsce Szkoła Podstawowa w Rossoszu    – opiekun Marek Czech

IV  miejsce Szkoła Podstawowa w Misiach       – opiekun Ewa Tchórzewska

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, a pozostałe drużyny otrzymały dyplomy. Awans do udziału w zawodach rejonowych, które odbędą się 5 lutego 2019 r. w Podedwórzu ( powiat parczewski) uzyskały po dwie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Rossoszu oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk