Finał Powiatu Bialskiego w mini siatkówce dziewcząt „4” * Igrzyska Dzieci*

Finał Powiatu Bialskiego w mini siatkówce dziewcząt „4” * Igrzyska Dzieci* przeprowadzono w dniu 06.02.2019 r. o godz. 10.00 – hala Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

System gier:  podział na pary, gry na krzyż do 2 wygranych setów (25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Wisznicach – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim 0:2  (15:25, 11:15)

Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim  –  Szkoła Podstawowa w Kodniu   2:1  (25:12, 13:25, 15:8)

mecz o III miejsce

Szkoła Podstawowa w Kodniu –  Szkoła Podstawowa w Wisznicach       1:2  (25:16, 14:25, 16:18)

mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim – Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim  2:0 (25:6, 25:6)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim – opiekun Łukasz Wasąg

II  miejsce  Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim – opiekun Dorota Orzechowska

III miejsce Szkoła Podstawowa w Wisznicach  – opiekun Dorota Nustrzyk

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Kodniu  – opiekun Anna Krawczyk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Brodawka Laura, Cisak Amelia, Daniluk Oliwia, Franczuk Zuzanna, Hryciuk Julia, Jeleszuk Izabela, Maksymiuk Aleksandra, Marciniuk Aleksandra, Markowska Gabriela, Mróz Zuzanna, Szyndler Klaudia, Wasiluk Kornelia.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał rejonu odbędzie się w dniu 15.03.2019 r.  godz.10.00 – hala SP Nr 6 w Białej Podlaskiej, ul. Leszczynowa 16.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk