Finał Powiatu Bialskiego w Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W dniu 26.04.2019r . o godz. 10.00 na boisku „Orlik 2012” w Rossoszu odbył się Finał Powiatu Bialskiego w Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

System gier: każdy z każdym 2 x 10 minut.

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu       – Szkoła Podstawowa w Rokitnie     – 3:2

Szkoła Podstawowa w Rossoszu                  – Szkoła Podstawowa w Misiach       – 3:1

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu       – Szkoła Podstawowa w Misiach       – 4:0

Szkoła Podstawowa w Rossoszu                  – Szkoła Podstawowa w Rokitnie     – 9:2

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu       – Szkoła Podstawowa w Rossoszu    – 1:1

Szkoła Podstawowa w Misiach                     – Szkoła Podstawowa w Rokitnie     – 2:1

Kolejność miejsc:

I          Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu       op. Artur Wiśniewski

II         Szkoła Podstawowa w Misiach                     op. Ewa Tchórzewska

III       Szkoła Podstawowa w Rossoszu                  op. Marek Czech

IV         Szkoła Podstawowa w Rokitnie                   op. Dorota Hura

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego i awans do rozgrywek rejonowych otrzymała drużyna chłopców z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu w składzie: Chalimoniuk Bartłomiej, Chmiel Miłosz, Chmielewski Tomasz, Chryścienko Mateusz, Jankiewicz Dawid, Korzeniewski Maciej, Krzyżanowski Hubert, Lipiński Paweł, Owczaruk Bartosz, Pawlak Miłosz, Szochin Paweł. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.