Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Rokitnie

11 sierpnia na boisku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rokitnie odbył się ,,Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Rokitnie”. Organizatorami byli: Starosta Bialski, Wójt Gminy Rokitno. Współorganizatorzy: Gminny Ludowy Klub Sportowy w Rokitnie, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rokitnie. Zaproszeni goście: Witold Wójtowicz- Prezes BOZPN Biała Podlaska, Arkadiusz Maksymiuk- radny Rady Powiatu Bialskiego, Przewodniczący Zrzeszenia Powiatowego LZS w Białej Podlaskiej, Mariusz Łukaszuk- radny Rady Bialskiego, Stanisław Lesiuk i Michał Tusz- przedstawiciele BOZPN Biała Podlaska, Eugeniusz Żuk- przewodniczący Rady Gminy Rokitno, Roman Laszuk, Wiesław Stefaniuk- prezes GLKS Rokitno. Podczas meczów sędziowali Marek Maleńczuk i Krzysztof Hordejuk z BOZPN Biała Podlaska. W tym roku turniej przyciągnął wielu miłośników piłki nożnej. W turnieju uczestniczyło sześć zespołów z Powiatu Bialskiego. Wszystkim zawodnikom zapewniony został posiłek regeneracyjny. Końcowa klasyfikacja drużyn przedstawia się następująco:

I miejsce GLKS Rokitno

II miejsce LZS Dobryń Duży