XXI Otwarty Konkurs Poezji Śpiewanej VOICE POETICA o Nagrodę Starosty Bialskiego

Zapraszamy młodzież i dorosłych do udziału w XXI Otwartym Konkursie Poezji Śpiewanej VOICE POETICA o Nagrodę Starosty Bialskiego.

Konkurs od wielu lat jest jednym z najważniejszych poetycko-wokalnych wydarzeń na terespolskich terenach, podczas którego uczestnicy prezentują utwory rodzimej klasyki poezji śpiewanej oraz własną twórczość.

Tradycją stały się występy cenionych w kraju artystów tworzących w nurcie poezji śpiewanej, a także towarzysząca imprezie wystawa malarstwa, dzięki temu jest to wydarzenie interdyscyplinarne o wysokim poziomi artystycznym.

Laureaci dostaną nagrody pieniężne.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 listopada.

REGULAMIN XX I OTWARTEGO KONKURSU POEZJI PIEWANEJ VOICE POETICA TERESPOL 2019

KARTA UCZESTNICTWA XXI OTWARTEGO KONKURSU POEZJI PIEWANEJ VOICE POETICA TERESPOL 2019