XV Biegi Niepodległości w Janowie Podlaskim

309 dzieci i młodzieży z terenu powiatu bialskiego na sportowo uczciło 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości, biorąc udział w dniu 8 listopada w XV Biegach Niepodległości zorganizowanych przez Zespół Placówek Oświatowych Szkołę Podstawową im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim.

Zawody otworzył dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych, Pan Arkadiusz Podskok, który przywitał wszystkich zaproszonych gości, zawodników i opiekunów oraz tych, którzy przybyli kibicować swoim najbliższym.

Po przemówieniu wszyscy uczestnicy zebrani na płycie boiska uczcili 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości śpiewając Hymn Polski.

Biorący udział w imprezie zawodnicy, podzieleni na różne grupy wiekowe, biegali na dystansach zgodnie z regulaminem zawodów (400-1000 m). Wszyscy uczestnicy zawodów z klas młodszych otrzymali słodki upominek. Nagrodą dla zawodników zajmujących miejsca I-III były medale a dyplomy i czekoladę otrzymali zawodnicy za miejsca I-IV.

Cała impreza przebiegła w miłej i sportowej atmosferze.

Wyniki prezentują się następująco:

Biegi Niepodległości wyniki

Impreza współfinansowana z budżetu Powiatu Bialskiego.