Data: 12-02-2016
Imieniny: Czasława, Damiana, Normy


Aktualności

Otwarty konkurs ofert
opublikowano: 11.02.2016

OGŁOSZENIE

WÓJTA GMINY PISZCZAC

z dnia 11 lutego 2016 r.

Na podstawie art. 11 ust 1 pkt. 1 i ust 2 oraz art. 13 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( Dz. U. 2014 r. poz. 1118 z późn. zm.) ogłaszam

OTWARTY KONKURS OFERT NA REALIZACJĘ W 2016 ROKU ZADAŃ PUBLICZNYCH

W ZAKRESIE KULTURY FIZYCZNEJ W GMINIE PISZCZAC.

W konkursie mogą brać udział organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( Dz. U. 2014 r. poz. 1118 z późn. zm.).

PEŁNA TREŚC OGŁOSZENIA TUTAJ

Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym
opublikowano: 10.02.2016

Szanowni Państwo,

rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

Nabór wniosków trwa do 20 marca br. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie: www.dla-dzieci.spes.org.pl

Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej, do dostępnej przez stronę www.spes.org.pl/stypendia bazy danych.

plakat

Kredyty z dopłatami ARiMR
opublikowano: 10.02.2016

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o uruchomieniu przez ARiMR nowej, preferencyjnej linii kredytowej - kredytu z dopłatami ze środków będących w dyspozycji Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, na finansowanie bieżącej działalności związanej z prowadzeniem gospodarstwa rolnego w okresie oczekiwania na płatności bezpośrednie. Więcej informacji na stronach MRiRW oraz ARiMR.

http://www.minrol.gov.pl/pol/Ministerstwo/Biuro-Prasowe/Informacje-Prasowe/Nowa-preferencyjna-linia-kredytowa

 

Zmiany w podatkach
opublikowano: 09.02.2016

Nowelizacja Ordynacji podatkowej, ustawy o podatkach i opłatach lokalnych ustawy o podatku rolnym i podatku leśnym

Urząd Gminy Piszczac informuje wszystkich Podatników o zmianach, które wynikają z nowelizacji Ordynacji podatkowej, ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, ustawy o podatku rolnym i ustawy o podatku leśnym. Aby zobaczyć najważniejsze zmiany, jakie obowiązywać będą od początku 2016 roku, kliknij "czytaj więcej"

Choinka Noworoczna w Połoskach
opublikowano: 05.02.2016

Noworoczna choinka w Szkole Podstawowej  im. Jana Pawła II w  Połoskach odbyła się 31 stycznia 2016 roku. Na uroczystości zgromadzili się licznie: najmłodsze dzieci, uczniowie szkoły i jej absolwenci, rodzice,  a także mieszkańcy wsi. Nie zabrakło także najważniejszego gościa -  Świętego Mikołaja. 

Po powitaniu przez panią dyrektor,  Bożenę Sworczuk, miejsce przed widownią zajęli uczniowie  klas 0-III , którzy  pod kierunkiem pań: Ludmiły Melańczuk, Beaty Pietruczuk, Aliny Dawidziuk i Marty Dawidziuk., przenieśli widzów w baśniowy świat. Dzieci wykazały się wyjątkowym talentem aktorskim, przedstawiając przybyłym baśń pt. „Śpiąca królewna".  Następnie wszyscy uczniowie szkoły zaprezentowali swoje zdolności przed Świętym Mikołajem, który rozdał prezenty. Wieczór zakończył się tańcami i zabawami przy muzyce. Dzięki wsparciu rodziców uruchomiono także kawiarenkę szkolną.

1

2

3

4

1 2 3 ... 87 88 89 Następna
Czytnik RSS
Wiadomości - Wirtualna Polska

Aby otrzymywać informacje SMS z Urzędu Gminy w Piszczacu wpisz swój numer telefonu komórkowego.

Wirtualny spacer

Deklaracje Podatkowe

wifi

Plan

Harmonogram

deklaracja

segregacja

uchwała budżetowa

stawki

eea grants

TV Piszczac

CEIDG

mikroporady

Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej

Wrota Lubelszczyzny

Przeciwdziałanie Wykluczeniu Cyfrowemu

Polecane wydarzenia

projekt z UE

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

© Copyright 2010 by E-Studio Software Sp. J.