I Powiatowy Turniej Wiedzy Olimpijskiej pod patronatem starosty bialskiego

Młodzież z 5 szkół ponadgimnazjalnych: Zespołu Szkół w Janowie Podlaskim, Liceum Ogólnokształcącego w Wisznicach, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyrzecu Podlaskim i oczywiście Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim po rozwiązywaniu godzinnego testu z zakresu wiedzy olimpijskiej obejrzeli film o olimpizmie. Następnie wręczone zostały nagrody. Pierwszych 15 uczniów, którzy najlepiej rozwiązali test otrzymali nagrody w postaci wycieczki do Muzeum Sportu i Turystyki PKOL-u w Warszawie, a zwycięzca odebrał z rąk starosty bialskiego Mariusza Filipiuka puchar Rektora Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział.