Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*

Komunikat Końcowy
Finału Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*, przeprowadzonego w dniu 12.02.2018r. godz. 10.00 – hala Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

System gier:  – podział na pary gry na krzyż do 2 wygranych sety do 25 pkt.

kolejność rozgrywanych spotkań:

1) Gm 3 Międzyrzec Podl     – PGm Wisznice         2:0       (25:10, 25:8)

2) Gm Leśna Podl                 – Gm Kodeń               2:0       (25:20, 25:22)

Mecz o III miejsce

PGm Wisznice – Gm Kodeń              2:0       (25:21, 25:21)

Mecz o I miejsce

Gm Leśna Podl – Gm Nr 3 Międzyrzec Podl                       0:2       (11:25, 5:25)

końcowa kolejność miejsc:

I miej.   Gm Nr 3 Międzyrzec Podl – opiekun Grzegorz Kowalczuk

II miej.  Gm Leśna Podl                    – opiekun Ilona Kępa

III miej. PGm Wisznice                     – opiekun Tomasz Babkiewicz

IV miej. Gm Kodeń                            – opiekun Piotr Drabczuk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna dziewcząt z Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim awans do rejonu w składzie: Julia Norwa, Łucja Niestoruk, Natalia Łosicka, Julia Węgrzyniak, Iza Chmielewska, Kamila Bernat, Iza Kuźmiuk, Paulina Sitaszczuk.  Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał Rejonu w dniu 23.02.2018r godz.10.00 Biała Podlaska ul. Leszczynowa 16.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk