Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej informuje, że staraniem starosty bialskiego Mariusza Filipiuka wszystkie zgłoszone przedsięwzięcia w ramach Roku Niepodległości w Powiecie Bialskim uzyskały Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Odpowiedź z Kancelarii Prezydenta RP

Przypominamy, że 6 lutego br. Rada Powiatu w Białej Podlaskiej wystosowała stanowisko w sprawie ustanowienia Roku 2018 Rokiem Niepodległości w Powiecie Bialskim. Na zaproszenie do włączenia się w owe przedsięwzięcie odpowiedziało 80 podmiotów (samorządów, instytucji, organizacji porządkowych) z organizacją lub współorganizacją różnorodnych imprez.

Kalendarium Roku Niepodległości w Powiecie Bialskim