Zapraszamy przedsiębiorców z powiatu bialskiego do udziału w konferencji

Szanowni Państwo,

w imieniu Marszałka Województwa Lubelskiego – Sławomira Sosnowskiego – przypominamy Państwu o WYJĄTKOWYM SPOTKANIU Z CYKLU „BIZNES LUBELSKIE, które odbędzie się w Białej Podlaskiej już 22 maja 2018 (wtorek)  w Hotelu Dukat (ul. Warszawska 129).

Rejestracja na spotkanie rozpoczyna się o godzinie 15:00 (szczegółowy program wydarzenia przesyłamy w załączeniu).

„Biznes Lubelskie” to cykl wydarzeń biznesowych stworzonych z myślą o wspieraniu przedsiębiorstw Województwa Lubelskiego. Spotkanie, które odbędzie się 22 maja przeznaczonej jest dla przedsiębiorstw z powiatu Biała Podlaska – czyli dla Państwa Firmy.

Podczas wydarzenia renomowani prelegenci z wiodących kancelarii prawnych prezentować będą m.in. najbardziej istotne zmiany w przepisach dotyczących firm w 2018 roku, a gościem specjalnym spotkania będzie Robert Korzeniowski  – czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, rekordzista świata w chodzie sportowym, który opowie o tym jak motywację sportową przełożyć na sukcesy w biznesie.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu przedstawicieli Państwa przedsiębiorstwa, gdyż wydarzenie „Biznes Lubelskie” jest doskonałą okazją m. in. do spotkania innych przedstawicieli z firm powiatu Biała Podlaska oraz nawiązania z nimi relacji biznesowych.

Pozostały ostatnie wolne miejsca, dlatego gorąco zachęcamy do jak najszybszej rejestracji za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.invest.lubelskie.pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie prosimy o zarezerwowanie sobie daty wydarzenia i zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.invest.lubelskie.pl