„Integracja narodowości” w rejonie bialskim

Spotkaniem „Integracja narodowości” na bialskim AWF zainaugurowano oficjalnie dni w diecezji siedleckiej rejonu bialskiego w ramach Światowych Dni Młodzieży. Odbyło się ono 21 lipca. W spotkaniu obok młodzieży uczestniczyły rodziny, u których oni nocują, a także księża z rejonu bialskiego i samorządowcy. Gości z Francji, Słowacji, Ukrainy, Białorusi i Rosji wraz z opiekunami przywitał obok prezydenta miasta Biała Podlaska Dariusza Stefaniuka starosta bialski Mariusz Filipiuk. W spotkaniu uczestniczył także wicestarosta Janusz Skólimowski. Wręczono młodzieży pakiety promocyjne i wspólnie bawiono się, tańczono, śpiewano i uwielbiano Boga przy dźwiękach ŚDM-band pod kierunkiem Łukasza Jaszczuka i chóru wykonującego pieśni religijne. Na scenie pojawiło się także bialskie Jazz Trio, chór gospelowy Power of Heaven, a Mirek Kirczuk z Full Power Spirit zaprezentował autorski projekt ewangelizacyjny „Znajdź pomysł na siebie”.

Wspaniała atmosfera radości, przyjaźni i duchu jedności udzieliła się wszystkim.

Przed grupą 260 osób: młodzieżą i opiekunów, a także grona ponad 300 wolontariuszy z rejonu bialskiego jeszcze szereg atrakcji na terenie Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego od 20 do 25 lipca.

Poniżej program tego przedsięwzięcia

13582054_561483397372945_1401869052109670790_o