Elżbieta Piotrowska

Zawiadomienie Starosty Bialskiego z dnia 01 października 2021 r. o wyłożeniu do wglądu projektu operatu opisowo-kartograficznego po przeprowadzonej modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla gminy Międzyrzec Podlaski dotyczącej obrębów : Bereza, Jelnica, Manie, Misie, Przychody, Puchacze, Rogoźniczka, Rogoźnica, Rzeczyca, Sawki, Sitno, Strzakły, Tłuściec, Tuliłów, Utrówka, Zasiadki i Żabce. Treść zawiadomienia poniżej :

https://www.powiatbialski.eu/wp-content/uploads/2021/10/Zawiadomienie-modernizacja-Miedzyrzec-1.pdf

Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej informuje,

że na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej ul. Brzeska 41 w dniu 12 lipca 2021 r. został wywieszony na okres 21 dni : –  wykaz nieruchomości gruntowych, na których znajdują się wieże sieci WiMax, stanowiących własność Powiatu Bialskiego, położonych w obrębie Sitnik gmina Biała Podlaska  i obrębie Żabce gmina Międzyrzec Podlaski przeznaczonych …

Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej informuje, Czytaj dalej…

Ogłoszenie Starosty Bialskiego

Starosta Bialski podaje do publicznej wiadomości że w dniu 10 maja 2021 roku został wywieszony na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej oraz zamieszczony w Biuletynie Informacji Publicznej na okres 21 dni, wykaz nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa, położonej w obrębie 0006 Kodeń II przeznaczonej do zbycia w drodze darowizny na rzecz Gminy Kodeń.

Skip to content