Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Bialskiego położonych w obrębie GRABANÓW, gmina Biała Podlaska.

GKN.V.7000/6-2/2008

ogłasza

Treść ogłoszenia w formacie PDF

GKN.V.7000/6/3/2008

OGŁOSZENIE O PRZETARGU z dnia 19 maja 2008 r.

Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Bialskiego położonych w obrębie GRABANÓW gmina Biała Podlaska.

Przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Bialskiego położonych w obrębie GRABANÓW gmina Biała Podlaska.

GKN.V.7000/21/1/2008

OGŁOSZENIE O PRZETARGU