odznaczenie Złotym Medalem za długoletnią służbę

Złotym Medalem za długoletnią służbę został odznaczony przez prezydenta RP Bronisława Komorowskiego starosta bialski Tadeusz Łazowski. Medal jest przyznawany za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej. Również z powiatu bialskiego tym medalem została uhonorowana Danuta Bołtowicz – starszy pracownik socjalny Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej.

Wręczenie odbyło się w Pałacu Prezydenckim 21 listopada, a związane było z uroczystością z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

W spotkaniu uczestniczyli minister w Kancelarii Prezydenta RP Irena Wóycicka, doradca prezydenta Joanna Staręga-Piasek, a także minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz, parlamentarzyści i przedstawiciele organizacji rządowych oraz samorządowych.

W swym wystąpieniu prezydent RP dziękował za wszelkie zasługi, które czynią Polskę lepszą, bo za odznaczeniami stoją konkretni ludzie, którzy czynią dobro.

Foto: Eliza Radzikowska-Białobrzewska. Zdjęcia pochodzące z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP