Obsługa wykonawców prac geodezyjnych w systemie GEOPORTAL2 w PODGiK Biała Podlaska

Starosta bialski informuje,

o wprowadzeniu z dniem 01.01.2015r. obsługi wykonawców prac geodezyjnych w systemie teleinformatycznym w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Białej Podlaskiej i Filii w Międzyrzecu Podlaskim.

Wykonawcy chcący skorzystać z tego rozwiązania muszą złożyć odpowiedni wniosek, który pozwoli na:

1. Dokonywanie drogą elektroniczną zgłaszania prac geodezyjnych, udostępnienie wykonawcy możliwości przeglądania danych zasobu oraz Banku Osnów, otrzymanie licencji w postaci dokumentu elektronicznego, a także kopii Dokumentu Obliczenia Opłaty.
  2. Obsługę w trybie chronionym poprzez serwis znajdujący się na internetowej stronie http://powiatbialski.geoportal2.pl/
  3. Nadanie Wykonawcy identyfikatora umożliwiającego jego weryfikację w systemie.
  4. Udostępnienie hasła, które może być zmienione przez Wykonawcę.
  5. Odbiór identyfikatora i hasła w pok. 421 w Białej Podlaskiej przy ul. Brzeskiej 41.