Najpiękniejsza kartka świąteczna wybrana

1 grudnia komisja w składzie: Mariusz Filipiuk – starosta bialski – przewodniczący, Jarosław Gajewski – doradca starosty bialskiego, Marianna Tumiłowicz – dyrektor Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej – członek, Anna Jóźwik – inspektor ds. kultury Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej – sekretarz dokonała wyboru laureatów konkursu „Kartka bożonarodzeniowa z powiatu bialskiego”.

Wyniki przedstawiają się następująco:

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce otrzymała Wiktoria Pietruszka z Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Wł. Sikorskiego w Międzyrzecu Podlaskim

dsc_0342

II miejsce przypadło w udziale Urszuli Wyszyńskiej z Zespołu Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim

dsc_0347

Trzeciego miejsca nie przyznano.

W kategorii szkół gimnazjalnych:

I miejsce otrzymała praca Magdaleny Pruniewicz z Zespołu Szkół w Sławatyczach

dsc_0344

II miejsce – Emilia Kłoczko z Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Tucznej

dsc_0350

Zaś III – Magdalena Wawryniuk uczennica Publicznego Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta w Ciciborze Dużym

dsc_0349

W kategorii szkół podstawowych:

Najpiękniejszą kartką okazała się ta w wykonaniu Emilii Czech z Zespołu Szkół im. Kornela Makuszyńskiego w Małaszewiczach

dsc_0343

Drugie miejsce otrzymała Julia Szydło ze Szkoły Podstawowej Pomnik 1000 – lecia Nr 1235 im. Bohaterów II Wojny Światowej w Woskrzenicach Dużych.

dsc_0346

Trzecie miejsce zdobyła Maria Kopacz ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej (zgłoszenie indywidualne)

dsc_0345

Za pierwsze miejsca laureatki otrzymają wydrukowane kartki świąteczne według ich projektu do osobistego wykorzystania. Wszyscy nagrodzeni otrzymają zaś dyplomy okolicznościowe i nagrody rzeczowe. O terminie wręczenia nagród laureaci zostaną poinformowani pisemnie.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy a laureatom gratulujemy.