Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt * Licealiada*

Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt * Licealiada*, przeprowadzono w dniu 22.01.2019r. godz. 10.00 w Liceum Ogólnokształcącym w Międzyrzecu Podlaskim.

System gier:  podział na pary gry na krzyż do 2 wygranych setów (25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim  –  Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach

2:0   (25:17, 25:13)

Zespół Szkół Ekonomicznych w  Międzyrzecu Podlaskim  – Zespół Szkół w Małaszewiczach

0:2       (18:25,21:25)

mecz o III miejsce

Zespół Szkół Ekonomicznych w  Międzyrzecu Podlaskim –  Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach

0:2       (12:25, 23:25)

mecz o I miejsce

Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim – Zespół Szkół w Małaszewiczach

2:0       (25:5, 25:9)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce         Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim       – opiekun Dorota Plewka

II miejsce        Zespół Szkół w Małaszewiczach                                    – opiekun Katarzyna Caban

III miejsce      Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach                             – opiekun Piotr Osipiuk

IV miejsce      Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim     – opiekun Ewa Gała

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna dziewcząt z Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim awans do rejonu w składzie: Drygiel Weronika, Marciniuk Dorota, Pasko Amelia, Plewka Julia, Sidorczuk Wiktoria,  Szymona Oliwia.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.