Finał Powiatu Bialskiego w Mini Koszykówce Chłopców *Igrzyska Dzieci*

Finał Powiatu Bialskiego w Mini Koszykówce Chłopców * Igrzyska Dzieci* przeprowadzono w dniu 21.03.2019r. o godz. 10.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Terespolu.

System gier: 4 x 6 minut

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Konstantynowie  – Szkoła Podstawowa nr 1 w Terespolu  44: 19

Kolejność miejsc:

I miejsce Szkoła Podstawowa w Konstantynowie – opiekun Piotr Woźniak

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Terespolu – opiekun Grzegorz Jakuszko

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Konstantynowie w składzie: Chomiuk Paweł, Geresz Dawid, Hodun Oskar, Kępiński Adam, Ladwiniec Maciej, Lipiński Brajan, Mackiewicz Mateusz, Tarań Szymon, Typa Michał, Zalewski Bartosz, Żytkowski Filip, Żytkowski Szymon, awans do rejonu. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał Rejonu odbędzie się w dniu 08.04.2019r. o godz. 10.00 – Szkole Podstawowej Nr 9 w Białej Podlaskiej ul. Zygmunta Augusta 2.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 1 w Terespolu oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk