Finał Powiatu Bialskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W dniu 29.04.2019r. o godz. 10.00  na boisku „Orlik 2012” w Piszczacu odbył się Finał Powiatu Bialskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Zawody finansowane są ze środków budżetu Powiatu Bialskiego.

System gier: każdy z każdym 2 x 10 minut.

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu           – Szkoła Podstawowa w Rossoszu                  – 1:0

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu           – Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim   – 2:1

Szkoła Podstawowa w Rossoszu                     – Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim   – 1:3

Kolejność miejsc:

I           Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu           op. Piotr Kurowski

II         Szkoła Podstawowa w Rossoszu                         op. Marek Czech

III        Szkoła Podstawowa w Janowie Podlaskim      op. Dorota Jakimiuk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego i awans do rozgrywek rejonowych otrzymała drużyna dziewcząt z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Piszczacu w składzie: Afaltowska Ewelina, Guz Klaudia, Glińska Julia, Knap Daria, Kołodziej Laura, Kowiewska Kinga, Kukawska Michalina, Kukawska Weronika, Nestorowicz Julia, Nestorowicz Natalia, Prokopiuk Bernadetta, Szot Karolina, Ułasiuk Patrycja, Żakowska Natalia.  Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Rejon odbędzie się w dniu 07.05.2019r. godz. 10.00 w Parczewie.