VI Uliczne Biegi Kościuszkowskie w Leśnej Podlaskiej

W dniu 08.05.2019r . o godz. 10.00  w Leśnej Podlaskiej odbyły się VI Uliczne Biegi Kościuszkowskie w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady.
Wyniki biegów poniżej:

KATEGORIA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KL 0-I

  1. Kacper Denisiuk SP Leśna Podlaska – 10 pkt.
  2. Marcin Olesiejuk SP Swory – 9 pkt.
  3. Aleksander Wysokiński SP Międzyrzec Podlaski – 8 pkt.
  4. Jakub Filipiuk SP Leśna Podlaska – 7 pkt.
  5. Kacper Kruk SP Leśna Podlaska – 6 pkt.
  6. Michał Wakulski SP Leśna Podlaska – 5 pkt.
  7. Wojciech Siłaczuk SP Swory – 4 pkt.
  8. Milena Sawczuk SP Swory – 3 pkt.
  9. Julia Michaluk SP Leśna Podlaska – 2 pkt.
  10. Kamila Chalimoniuk SP Leśna Podlaska – 1 pkt.

KATEGORIA DZIEWCZĄT KL II –  III

  1. Julia Filipiuk SP Łomazy – 10 pkt.
  2. Lena Sergiej SP Swory – 9 pkt.
  3. Iga Karwowska SP Międzyrzec Podlaski – 8 pkt.
  4. Julia Nowosielska SP Rossosz – 7 pkt.
  5. Aleksandra Żukowska SP Łomazy – 6 pkt.
  6. Karolina Grochowska SP Swory – 5 pkt.
  7. Alicja Brodawka SP Międzyrzec Podlaski – 4 pkt.
  8. Blanka Najdyhor SP Piszczac – 3 pkt.
  9. Hanna Czech SP Rossosz – 2 pkt.
  10. Julia Izdebska SP Swory – 1 pkt.

KATEGORIA CHŁOPCÓW KL II – III

  1. Szymon Lewczuk SP Terespol – 10 pkt.
  2. Arek Oniszczuk SP Terespol – 9 pkt.
  3. Karol Charczuk SP Międzyrzec Podlaski – 8 pkt.
  4. Wojciech Sawczuk SP Swory – 7 pkt.
  5. Filip Szpura SP Leśna Podlaska – 6 pkt.
  6. Kacper Szymanek SP Łomazy – 5 pkt.
  7. Dawid Jaszczuk SP Swory – 4 pkt.
  8. Maksymilian Wysokiński SP Międzyrzec Podlaski – 3 pkt.
  9. Krzysztof Szkalski SP Leśna Podlaska – 2 pkt.
  10. Wiktor Sobechowicz SP Łomazy – 1 pkt.

KATEGORIA DZIEWCZĄT KL IV -V

  1. Lena Najdyhor SP Piszczac – 10 pkt.
  2. Maja Karolczuk SP Konstantynów – 9 pkt.
  3. Agnieszka Rosińska SP Międzyrzec Podlaski – 8 pkt.
  4. Malwina Świąntek SP Konstantynów – 7 pkt.
  5. Małgorzata Biernacka SP Piszczac – 6 pkt.
  6. Karolina Tymoszuk SP Międzyrzec Podlaski – 5 pkt.
  7. Klaudia Szyndler SP Międzyrzec Podlaski – 4 pkt.
  8. Łucja Karwacka SP Rossosz – 3 pkt.
  9. Maria Markowska SP Dobryń Duży – 2 pkt.
  10. Daria Koleśnicka SP Międzyrzec Podlaski – 1 pkt.

KATEGORIA CHŁOPCÓW KL IV – V

  1. Jan Jarmoszewicz SP Połoski – 10 pkt.
  2. Wiktor Bobrowski SP Łomazy – 9 pkt.
  3. Hubert Marczak SP Dobryń Duży – 8 pkt.
  4. Szymon Arseniuk SP Łomazy – 7 pkt.
  5. Bartłomiej Juszkiewicz SP Konstantynów – 6 pkt.
  6. Bartosz Kaspruk SP Leśna Podlaska – 5 pkt.
  7. Wiktor Głowacki SP Rossosz – 4 pkt.
  8. Andrzej Łaziuk SP Konstantynów – 3 pkt.
  9. Michał Grochowski SP Swory – 2 pkt.
  10. Kowalski Kacper SP Swory – 1 pkt.

KATEGORIA DZIEWCZĄT KL VI – VII

  1. Izabela Marczak SP Dobryń Duży – 10 pkt.
  2. Karolina Sawczuk SP Swory – 9 pkt.
  3. Zuzanna Chwedczuk SP Leśna Podlaska – 8 pkt.
  4. Monika Chalimoniuk SP Swory – 7 pkt.
  5. Dagmara Lubina SP Międzyrzec Podlaski – 6 pkt.
  6. Angelika Krekora SP Swory – 5 pkt.
  7. Natalia Lindner SP Konstantynów – 4 pkt.
  8. Patrycja Chomiuk SP Konstantynów – 3 pkt.
  9. Martyna Wawryszuk SP Terespol – 2 pkt.
  10. Aleksandra Zieniuk SP Rossosz – 1 pkt.

KATEGORIA CHŁOPCÓW KL VI – VII

  1. Sebastian Krasucki SP Swory – 10 pkt.
  2. Dominik Derlukiewicz SP Łomazy – 9 pkt.
  3. Jakub Kurlonek SP Terespol – 8 pkt.
  4. Piotr Stanilewicz SP Rossosz – 7 pkt.
  5. Igor Gawda SP Swory – 6 pkt.
  6. Patryk Pawłowski SP Rossosz – 5 pkt.
  7. Bartłomiej Hryciuk SP Leśna Podlaska – 4 pkt.
  8. Bartłomiej Gołąb SP Leśna Podlaska – 3 pkt.
  9. Dawid Zasiuk SP Terespol – 2 pkt.
  10. Kamil Chiluk SP Terespol – 1 pkt.

KATEGORIA DZIEWCZĄT KL VIII SP – III G

  1. Magdalena Olesiejuk SP Międzyrzec Podlaski – 10 pkt.
  2. Wiktoria Karwowska SP Międzyrzec Podlaski – 9 pkt.
  3. Lucyna Sawczuk SP Swory – 8 pkt.
  4. Weronika Chalimoniuk SP Swory – 7 pkt.
  5. Ewelina Antonowicz SP Piszczac – 6 pkt.
  6. Aleksandra Bujnik SP Rossosz – 5 pkt.
  7. Andżelika Sęczyk SP Leśna Podlaska – 4 pkt.
  8. Aleksandra Pajnarska SP Rossosz – 3 pkt.
  9. Aneta Nowosielska SP Łomazy – 2 pkt.
  10. Izabela Bartniczuk SP Leśna Podlaska – 1 pkt.

KATEGORIA CHŁOPCÓW KL VIII SP – III G

  1. Jacek Gryta SP Swory – 10 pkt.
  2. Patryk Tarasiewicz SP Rossosz – 9 pkt.
  3. Bartłomiej Kur SP Łomazy – 8 pkt.
  4. Damian Jóźwiak SP Swory – 7 pkt.
  5. Cezary Stańczuk – Zarzycki SP Konstantynów – 6 pkt.
  6. Michał Jakoniuk SP Konstantynów – 5 pkt.
  7. Dawid Junkiewicz SP Piszczac – 4 pkt.
  8. Jakub Poźarowszczyk SP Konstantynów – 3 pkt.
  9. Dawid Waśkiewicz SP Łomazy – 2 pkt.
  10. Szymon Charczuk SP Leśna Podlaska – 1 pkt.

Szkoła w Leśnej Podlaskiej – 65 pkt.

Szkoła w Sworach – 114 pkt.

Szkoła w Międzyrzecu Podlaskim – 83 pkt.

Szkoła w Łomazach – 57 pkt.

Szkoła w Terespolu – 32 pkt.

Szkoła w Piszczacu – 29 pkt.

Szkoła w Konstantynowie – 46 pkt.

Szkoła w Rossoszu – 44 pkt.

Szkoła w Dobryniu Dużym – 20 pkt.

Szkoła w Połoskach – 10 pkt.

LICEALIADA

KATEGORIA CHŁOPCÓW KL I – III

  1. Dawid Kalużny ZSCKR Leśna Podlaska – 10 pkt.
  2. Miłosz Obroślak ZSCKR Leśna Podlaska – 9 pkt.
  3. Kamil Adamiuk ZSCKR Leśna Podlaska – 8 pkt.
  4. Jakub Stefaniuk ZSCKR Leśna Podlaska – 7 pkt.
  5. Adam Naumiuk ZSCKR Leśna Podlaska – 6 pkt.

Szkoła w Leśnej Podlaskiej – 40 pkt.

Skip to content