Finał Powiatu Bialskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt – Igrzyska Dzieci

Finał Powiatu Bialskiego w Mini Piłce Nożnej Dziewcząt – Igrzyska Dzieci odbył się w dniu 16.05.2019 r. o  godz. 10.00 na boisku Szkoły Podstawowej w Rossoszu.

System gier: podział na pary, gry na krzyż 2 x 8 minut.

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Dołdze – Szkoła Podstawowa w Horodyszczu      – 0:4

Szkoła Podstawowa w Kodniu- Szkoła Podstawowa w Rokitnie              – 1:9

Mecz o III miejsce

Szkoła Podstawowa w Dołdze  – Szkoła Podstawowa w Kodniu              2:2       (karne 6:5)

Mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa w Rokitnie – Szkoła Podstawowa w Horodyszczu    1:4

Kolejność miejsc:

I miejsce         Szkoła Podstawowa w Horodyszczu            op. Marek Zieńczuk

II                     Szkoła Podstawowa w Rokitnie        op. Regina Skerczyńska

III                   Szkoła Podstawowa w Dołdze          op. Marek Olęcki

IV                   Szkoła Podstawowa w Kodniu         op. Anna Krawczyk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego i awans do rozgrywek rejonowych otrzymała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Horodyszczu w składzie: Bartkowska Wiktoria, Frończuk Maja, Jakubiuk Klaudia, Kodeniec Oliwia, Litwin Wiktoria, Rożwowicz Milena, Semeniuk Anna, Suzonowicz Weronika, Welik Nikola. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Finał rejonu odbędzie się w dniu 23.05.2019r. o godz. 10.00 w Parczewie.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Rossoszu oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału

Stanisław Polaczuk