Finał powiatowy VII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

10 października w dniu Światowego Dnia Ochrony Zdrowia Psychicznego w Liceum Ogólnokształcącym w Międzyrzecu Podlaskim odbył się finał powiatowy VII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym.

Olimpiada adresowana była do uczniów szkół ponadpodstawowych  z powiatu bialskiego. Największą wiedzą o zdrowiu psychicznym wykazała się Izabela Kozłowiec uczennica międzyrzeckiego Liceum Ogólnokształcącego. Drugie miejsce zajął Rafał Stepulak uczeń LO w Międzyrzecu. Na trzecim miejscu uplasowała się Magdalena Krzymowska  uczennica Zespołu Szkół w Janowie Podlaskim.

Ci uczniowie będą reprezentować powiat bialski w finale regionalnym, który w tym roku odbędzie się 24 października w Parczewie. Spotkają się tam laureaci konkursu z sześciu powiatów: bialskiego, łukowskiego, parczewskiego, włodawskiego, lubartowskiego i ryckiego.

Głównym celem olimpiady jest poszerzenie wiedzy i wzrost świadomości w zakresie zdrowia psychicznego oraz zaakcentowanie konieczności wzmacniania pozytywnego potencjału zdrowotnego w obszarze zdrowia psychicznego.

Dziękujemy uczniom za liczny udział, koordynatorom szkolnym za przygotowanie młodzieży, Liceum Ogólnokształcącemu w Międzyrzecu Podlaskim na czele z dyr Arturem Grzybem za miłe przyjęcie i gościnność oraz mediom za piękną relację z tego przedsięwzięcia. Powodzenia na etapie regionalnym w Parczewie!!!

Relacja poniżej:

Międzyrzec Podlaski: VII Regionalna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym (film)