Turnusy rehabilitacyjne, przedmioty ortopedyczne program „Aktywny Samorząd” moduł II – złóż wniosek przez Internet w Systemie SOW

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W BIAŁEJ PODLASKIEJ INFORMUJE o możliwości złożenia wniosku elektronicznie przy pomocy portalu SOW PFRON

Informacja dotyczy możliwości składania  e-wniosku w programie Aktywny Samorząd Moduł II  oraz e-wniosków o dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych oraz zakupu przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, wykorzystując darmowy System SOW (sow.pfron.org.pl)

W Systemie SOW można złożyć elektroniczny wniosek 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Jedyne, czego potrzebujesz, to:

• dostęp do Internetu,
  • konto w Systemie SOW,
  • Profil Zaufany. Profil Zaufany można potwierdzić w wielu instytucjach oraz on-line przy pomocy dziesięciu różnych banków.

Z systemu SOW możesz skorzystać, wchodząc na stronę:

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości złożenia wniosku w formie elektronicznej bez wychodzenia z domu.

Informujemy również, iż w dalszym ciągu możliwe jest złożenie wniosków w formie papierowej (tak jak miało to miejsce w latach ubiegłych) w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej, ul. Brzeska 41, w Dziale Rehabilitacji Społecznej pok. 336

Materiały: Grzegorz Panasiuk