Finał Powiatu Bialskiego w Koszykówce Chłopców- Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W dniu 13.02.2020 r. w hali Szkoły Podstawowej w Konstantynowie odbył się Finał Powiatu Bialskiego w Koszykówce Chłopców- Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Zawody finansowane są ze środków Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.
Po eliminacjach między-gminnych 4 zespoły otrzymały awans do finału powiatu.
System gier: podział na pary, gry 4 x 6 minut.
Kolejność rozgrywanych spotkań:
Szkoła Podstawowa w Drelowie                – Szkoła Podstawowa w Konstantynowie 8:35
Szkoła Podstawowa Nr 1w Terespolu      – Szkoła Podstawowa w Łomazach   28:6
mecz o III miejsce
Szkoła Podstawowa w Drelowie – Szkoła Podstawowa w Łomazach  35:9
mecz o I miejsce
Szkoła Podstawowa w KonstantynowieSzkoła Podstawowa Nr 1w Terespolu      25:11
Kolejność miejsc:
I miejsce       Szkoła Podstawowa w Konstantynowie         – opiekun Piotr Woźniak
II                     Szkoła Podstawowa Nr 1 w Terespolu     – opiekun Grzegorz Jakuszko
III                    Szkoła Podstawowa w Drelowie                – opiekun Marek Dokudowiec
IV                    Szkoła Podstawowa w Łomazach              – opiekun Marek Prokopiuk
Puchar Starosty Powiatu Bialskiego, oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Konstantynowie w składzie: Filip Dencikowski, Mikołaj Dencikowski, Jakub Iwanek, Kacper Jeżewski, Adam Kępiński, Maciej Ladwiniec, Szymon Ochnik, Kacper Szymko, Michał Typa, Sebastian Zadrożniak. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.
Rejon odbędzie się w dniu 25.03.2020r. godz. 10.00 w hali  Szkoły Podstawowej  Nr 9 w Białej Podlaskiej przy ul. Zygmunta Augusta 2.
UWAGA !!!
Obowiązkowo zapisy do zawodów przez platformę System Rejestracji Szkół.
Przypominamy o obowiązku posiadania listy imiennej zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej, kserokopii wpłaty składki członkowskiej.
Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Konstantynowie oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.
Opracowanie i zdjęcia: Stanisław Polaczuk