III Otwarte Mistrzostwa Powiatu Bialskiego w Konkurencjach kulowych

obrazek71

Pierwsze w tym sezonie zawody strzeleckie organizowane w nowych nietypowych okolicznościach możemy uznać za udane.

Wszystkim którzy przybyli na niedzielne strzeleckie zmagania dziękujemy i gratulujemy osiągniętych wyników. Łącznie w do rywalizacji w każdej z 5 konkurencji przystąpiło ponad 30 zawodników. Najlepszymi w swoich kategoriach zostali :

Pistolet Sportowy 25 m. Mistrzem Powiatu Bialskiego z wynikiem 178 pkt. został:

Marcin Żurek reprezentujący klub Husar Komarówka Podlaska
II miejsce ( 176 pkt) Robert Burlikowski Kaliber Małaszewicze
III Grzegorz Michalczuk( 174 pkt) Vis Międzyrzec Podlaski.

Konkurencja Pistolet centralnego zapłonu 25 m:
Mistrzem Powiatu Bialskiego z wynikiem 175 pkt został Grzegorz Michalczuk Vis Międzyrzec Podlaski
II miejsce ( 170 pkt.) Robert Burlikowski – Kaliber Małaszewicze
III miejsce ( 166 pkt) wystrzelał Witold Witkowski Dragon Siedlce.

Karabin sportowy postawa leżąc 50m:
Mistrzem Powiatu Bialskiego z wynikiem 187 pkt został Artur Jackowski Vis Międzyrzec Podlaski, II miejsce (181 pkt.) Tomasz Kisiel reprezentant Klubu Sokół Parczew, III miejsce z wynikiem 173 pkt Grzegorz Prokopiuk z klubu Kaliber Małaszewicze.
W konkurencji karabin centralnego zapłonu postawa leżąc na dystansie 100 m Mistrzem Powiatu Bialskiego z wynikiem 184 pkt został Jarosław Pióro – Vis Międzyrzec Podlaski, II miejsce z wynikiem 180 pkt Tomasz Kisiel – Sokół Parczew i III miejsce z dorobkiem 178 pkt. Marcin Żurek reprezentant Klubu Husar Komarówka Podlaska.W konkurencji Strzelba – TRAP Mistrzostwo Powiatu wystrzelał Tomasz Kisiel – Sokół Parczew z wynikiem 160 pkt, II miejsce przypadło dla reprezentanta Klubu Las Hanna Sebastiana Wiśniewskiego – 150 pkt, trzecie miejsce wystrzelali Karol Kozak i Paweł Marciniuk z Klubu Kaliber Małaszewicze.
W dwuboju strzeleckim kategoria Pistolet Puchary ufundowane przez Starostę Powiatu Bialskiego Pana Mariusza Filipiuka odebrali:
I miejsce Grzegorz Michalczuk VIS Międzyrzec Podlaski
II miejsce Robert Burlikowski KALIBER Małaszewicze
III miejsce Witold Witkowski DRAGON Siedlce
W dwuboju strzeleckim kategoria Karabin Puchary Starosty Powiatu Bialskiego powędrowały do:
I miejsce Tomasz Kisiel- SOKÓŁ Parczew
II miejsce Jarosław Pióro VIS Międzyrzec Podlaski
III miejsce Marcin Żurek – HUSAR Komarówka Podlaski
Wszystkim gratulujemy i zapraszamy ponownie.
Zachęcamy do obejrzenia materiału przygotowanego przez TV Biper

opr. Grzegorz Michalczuk