Wieczornica "Życia mała garść" w Maniach

Piękna uroczystość odbyła się 25 listopada w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Maniach. Rozpoczęła się ona mszą świętą, którą sprawował ks. proboszcz Sylwester Gałach. Następnie licznie zgromadzeni mogli obejrzeć montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów oraz absolwentów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rogoźnicy. Na tej wieczornicy noszącej tytuł „Życia mała garść” byli obecni także przedstawiciele powiatu bialskiego w osobach: starosta bialski Mariusz Filipiuk, przewodniczący Komisji Rolnictwa, Gospodarki i Infrastruktury Rady Powiatu w Białej Podlaskiej Marek Sulima oraz przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Powiatu w Białej Podlaskiej Arkadiusz Maksymiuk. Po zakończonej uroczystości radni powiatowi wręczyli kwiaty nauczycielom przygotowującym wieczornicę z dyrektorem szkoły Dorotą Herdą na czele, a młodym wykonawcom kosz słodyczy.