VII Powiatowe Biegi Przełajowe w Rokitnie

Pratulin 24.09.2019 r.
 
KOMUNIKAT KOŃCOWY  VII POWIATOWYCH  BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH  W  ROKITNIE
SZKOŁA PODSTAWOWA- Igrzyska Dzieci
Dziewczęta rocznik 2011-2012

  1. Zieleniak Katarzyna SP Janów Podl.                                      10 pkt
  2. Arseniuk Aniela SP 1 Terespol                                                 9
  3. Bilicz Julia SP Janów Podl.                                                      8
  4. Sławecka Sandra SP Sławatycze                                              7
  5. Makarewicz Martyna SP Janów Podl.                                    6
  6. Szostakiewicz Anita             P Łomazy                                     5
  7. Przybylska Zuzanna             SP Janów Podl.                          4
  8. Iwańczuk Maja SP Janów Podl.                                               3
  9. Centkowska Amelia            SP Janów Podl.                            2
  10. Fabiańczuk Maja SP Janów Podl.                                            1

Chłopcy rocznik 2011-2012

  1. Supeł                         SP 1 Terespol                                             10 pkt
  2. Świątkowski Kacper             SP Sławatycze                              9
  3. Niedzielski Damian             SP Rokitno                                    8
  4. Bańkowski Piotr SP Łomazy                                                      7
  5. Hryciuk Cezary SP Janów Podl.                                                6
  6. Jańczuk Filip             SP Janów Podl.                                        5
  7. Przybylski Marcel SP Janów Podl.                                            4
  8. Gryglas Aleksander             SP Janów Podl.                             3
  9. Miritiuk Jakub SP Janów Podl.                                                 2
  10. Woźniak Artur SP Rokitno                                                          1

Dziewczęta rocznik 2009-2010

  1. Szyndler Milena SP 2 Międzyrzec Podl.                                   10 pkt
  2. Machnowska Lena SP 1 Terespol                                               9
  3. Andrusiuk Nikola SP Janów Podl.                                             8
  4. Dudek Karolina SP Zalesie                                                          7
  5. Czuchan Amelia SP Janów Podl.                                                6
  6. Ostapiuk Patrycja SP Janów Podl.                                             5
  7. Sebastianiuk Maria             SP Zalesie                                        4
  8. Klebaniuk Zuzanna             SP Rokitno                                      3
  9. Mamruk Maja             SP Janów Podl.                                        2
  10. Marczak Emilia SP Dobryń Duży                                                1

Chłopcy rocznik 2009-2010

  1. Kozłowski Michał SP 1 Terespol                                                  10 pkt
  2. Lewczuk Szymon SP 1 Terespol                                                   9
  3. Oniszczuk Arkadiusz SP 1 Terespol                                            8
  4. Szymanek Kacper SP Łomazy                                                      7
  5. Parzyszek Maciej SP 1 Terespol                                                   6
  6. Kościuczuk Rafał SP Łomazy                                                        5
  7. Pietruczuk Alan SP Rokitno                                                          4
  8. Hura Patryk             SP Rokitno                                                     3
  9. Chalimoniuk Maciej             SP Janów Podl.                               2
  10. Kajka Maciej             SP Janów Podl.                                             1

Dziewczęta rocznik 2008

  1. Markowska Daria SP Dobryń Duży                                             10 pkt
  2. Skibińska Amelia SP Sławatycze                                                   9
  3. Jakuszko Julia             SP 1 Terespol                                              8
  4. Zawadzka Magdalena             SP Wisznice                                    7
  5. Andrzejuk Nikoletta             SP Rokitno                                        6
  6. Ksiniewicz Julia SP Janów Podl.                                                    5
  7. Lewkowicz Julia SP 1 Terespol                                                        4
  8. Łukaszuk Oliwia SP Rokitno                                                            3
  9. Markowska Patrycja             SP Rokitno                                         2
  10. Drabik Karolina SP Rokitno                                                             1

Chłopcy rocznik 2008

  1. Bobrowski Wiktor SP Łomazy                                                       10 pkt
  2. Arseniuk Szymon SP Łomazy                                                          9
  3. Oleszczuk Marcel SP Łomazy                                                          8
  4. Pawluczuk Łukasz SP 1 Terespol                                                     7
  5. Marczak Hubert SP Dobryń Duży                                                   6
  6. Abramowicz Mikołaj SP Janów Podl.                                             5
  7. Zaniewicz Bartosz SP 2 Międzyrzec Podl.                                      4
  8. Hryciuk Kacper SP Janów Podl.                                                       3
  9. Dziem Szymon SP Rokitno                                                                2
  10. Gładniuk Filip             SP Janów Podl.                                             1

Dziewczęta  rocznik 2007

  1. Witkowska Justyna             SP 1 Terespol                                       10 pkt.
  2. Iwaniuk Wiktoria SP Wólka Dobryńska                                          9
  3. Filipczuk Jowita SP Terespol                                                             8
  4. Owerko Maria             SP Janów Podl.                                              7
  5. Iwańczuk Emilia SP Sławatycze                                                        6
  6. Dzięcioł Amelia SP Janów Podl.                                                        5
  7. Arseniuk Iga             SP Terespol                                                        4
  8. Iwaniuk Katarzyna             SP 1 Terespol                                          3
  9. Matusiewicz Karolina SP Neple                                                         2
  10. Woźniak Maja             SP Rokitno                                                      1

Chłopcy  rocznik 2007

  1. Suśniak Bartosz SP 2 Międzyrzec Podl.                                          10 pkt.
  2. Pieniak Kacper SP Zalesie                                                                  9
  3. Jeleszuk Piotr             SP 2 Miedzyrzec Podl.                                  8
  4. Guzarow Patryk                    SP Janów Podl.                                    7
  5. Zasiuk Jakub                         SP 1 Terespol                                        6
  6. Karwowski Stanisław             SP 2 Międzyrzec Podl.                      5
  7. ???luk Krystian                     SP Janów Podl.                                    4
  8. Indrzejewski Bartosz SP Łomazy                                                      3
  9. Lesiuk Mikołaj SP 1 Terespol                                                             2
  10. Wawryszewicz Kacper SP  1 Terespol                                               1

Igrzyska młodzieży szkolnej
Dziewczęta  rocznik 2005-2006

  1. Osipiuk Klaudia SP Wisznice                                                              10 pkt.
  2. Szewczuk Amelia SP Janów Podl.                                                       9
  3. Lisowska Weronika             SP Zalesie                                                8
  4. Kamińska Daria SP Janów Podl.                                                         7
  5. Rzymowska Lena SP Zalesie                                                                6
  6. Ziółkowska Wiktoria             SP Janów Podl.                                     5
  7. Pietrzak Oliwia SP 1 Terespol                                                               4
  8. Kowalczuk Patrycja             SP Rokitno                                               3
  9. Pietruczuk Agata SP Rokitno                                                                2
  10. Juszczuk Julia             SP Rokitno                                                         1

Chłopcy rocznik 2005-2006

  1. Zaorski Cezary SP 1 Terespol                                                             10 pkt
  2. Szewczuk Jakub SP Janów Podl.                                                        9
  3. Mróz Jakub             SP 2 Międzyrzec Podl.                                        8
  4. Chiluk Kamil             SP 1 Terespol                                                      7
  5. Kurylonek Jakub SP 1 Terespol                                                           6
  6. Czapski Krzysztof SP Janów Podl.                                                      5
  7. Pietruczuk Wiktor SP Rokitno                                                             4
  8. Zasiuk Dawid             SP 1 Terespol                                                      3
  9. Uss Damian SP 1 Terespol                                                                     2
  10. Kosiński Szymon SP 1 Zalesie                                                               1

Licealiada
Dziewczęta rocznik 2000 i młodsze

  1. Bajkowska Justyna            LO Wisznice                                            10 pkt
  2. Naumiuk Gabriela ZS Janów Podl.                                                    9
  3. Szafran Kamila ZS Janów Podl.                                                          8
  4. Semeniuk Kinga ZS Janów Podl.                                                        7
  5. Shaelun Arina             ZS Janów Podl.                                                6
  6. Mantur Sylwia ZS Janów Podl                                                             5
  7. Mackiewicz Oliwia             ZS Janów Podl.                                        4
  8. Mateusiuk Zuzanna             ZS Janów Podl.                                      3
  9. Mikiciuk Magdalena             ZS Janów Podl.                                     2
  10. Domańska Oliwia ZS Małaszewicze                                                    1

Chłopcy rocznik 2004

  1. Waśkiewicz Dawid             ZS Janów Podl.                                       10 pkt
  2. Puszka Alan             ZS Janów Podl.                                                    9
  3. Jakubiuk Eryk             LO Wisznice                                                     8
  4. Tokarski Dawid ZS Janów Podl.                                                          7
  5. Lewczuk Paweł LO Wisznice                                                                6
  6. Gryczuk Bartłomiej             LO Wisznice                                            5
  7. Bogusz Łukasz ZS Małaszewicze                                                         4
  8. Sposób Maciej ZS Janów Podl                                                             3
  9. Ignatowicz Patryk ZS Janów Podl.                                                      2
  10. Wójcik Kacper ZS Małaszewicze                                                          1

Chłopcy rocznik 2000 i młodsi

  1. Sosidko Kamil ZS Małaszewicze                                                      10 pkt
  2. Jankowski Wojciech             ZS Janów Podl.                                     9
  3. Pliczko Marcin ZS Małaszewicze                                                      8
  4. Marczak Marcin ZS Małaszewicze                                                   7
  5. Kamiński Artur ZS Janów Podl.                                                       6
  6. Chiluk Dawid             ZS Małaszewicze                                            5
  7. Szczygielski Mateusz ZS Małaszewicze                                           4

Klasyfikacja punktowa szkół:
Igrzyska Dzieci:

  1. SP Janów Podl.                                 115 pkt.
  2. SP 1 Terespol                                     114 pkt.
  3. SP Łomazy                                           54 pkt.
  4. SP 2 Międzyrzec Podl.                       37 pkt.
  5. SP Rokitno                                          34 pkt.
  6. SP Sławatycze                                     31 pkt.
  7. SP Zalesie                                            20 pkt.
  8. SP Dobryń Duży                                17 pkt.
  9. SP Wólka Dobryńska                         9 pkt.
  10. SP Wisznice                                         7 pkt.
  11. SP Neple                                              2 pkt.

 
Igrzyska Młodzieży Szkolnej:

  1. SP Janów Podl.                                 35 pkt.
  2. SP 1 Terespol                                     32 pkt.
  3. SP Zalesie                                           15 pkt.
  4. SP Wisznice                                       10 pkt.
  5. SP Rokitno                                         10 pkt.
  6. SP 2 Międzyrzec Podl.                       8 pkt.

 
Szkoły ponadpodstawowe:

  1. ZS Janów Podlaski                             90 pkt
  2. ZS Małaszewicze                                 40 pkt
  3. LO Wisznice                                         29 pkt

przyg. BSZS w Białej Podlaskiej


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Skip to content