II Powiatowy Turniej Samorządowców w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Bialskiego w Piszczacu odbył się w dniu 26 września 2020 roku. Wśród gości znaleźli się m.in. radny powiatowy Paweł Stefaniuk, sekretarz Gminy Zalesie Andrzej Marciniuk. Rozgrywki miały miejsce na Orliku.. Zostały przeprowadzone w formule „każdy z każdym”. Turniej symbolicznie otworzył pierwszym podaniem Wójt Gminy Piszczac Kamil Kożuchowski. Końcowa klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce Piszczac

II miejsce Zalesie

III miejsce Tuczna.

Zawody sędziowali zawodnicy. Mecz Tuczna – Piszczac sędziował zawodnik z Zalesia, mecz Zalesie – Piszczac zawodnik z Tucznej i mecz Tuczna – Zalesie zawodnik z Piszczaca.

Po meczach zorganizowano konkurs. Każda drużyna miała po dwie koszulki do rozdysponowania wśród swoich zawodników. Konkurs polegał na ty, że z linii pola karnego trzeba było uderzyć w piłkę nogą tak, żeby trafić w poprzeczkę. Dwóch pierwszych zawodników z każdej drużyny, którzy trafili otrzymali pamiątkowe koszulki. Każda drużyna otrzymała puchar odpowiadający zajętemu miejscu. Zawodnicy otrzymali także pamiątkowe upominki w postaci otwieraczy. Puchary wręczył Wójt Gminy Piszczac Kamil Kożuchowski.

Turniej zakończył się wspólnym posiłkiem regeneracyjnym, podczas którego omówiono organizację turnieju. Impreza była doskonałą okazją do integracji społeczności samorządowej, rozgrywki upłynęły w przyjaznej atmosferze, a uczestnicy wyrazili chęć wzięcia udziału w rozgrywkach w następnym roku. Organizatorami rozgrywek byli Wójt Gminy Piszczac oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu.