„Szczepienia z Parafią” – już w najbliższą niedzielę!

Zapraszamy na wspólną akcję Urzędu Miasta Biała Podlaska oraz Parafii pw. Narodzenia NMP w Białej Podlaskiej pn. „Szczepienia z Parafią!”.

W ramach akcji 1 sierpnia br. w godz. 8.00 -14.00 na parkingu za Starostwem Powiatowym w Białej Podlaskiej będzie ustawiony „Szczepieniobus”, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson bez wcześniejszej rejestracji.

Medyczną stronę działań zabezpieczają pracownicy NZOZ T-Med w Białej Podlaskiej. Aby uzyskać szczepienie wystarczy okazać dokument potwierdzający tożsamość, przejść kwalifikację i przyjąć szczepionkę. Po jej przyjęciu, każda osoba zaszczepiona otrzyma Unijny Certyfikat COVID.

Program szczepień będzie skuteczny, jeśli będzie powszechny i kiedy zaangażuje się w jego realizację całe społeczeństwo.

Wyrażamy przekonanie, że zaangażowanie się samorządów i duchowieństwa w działania mające na celu popularyzację szczepień celem zwiększenia poziomu wyszczepienia mieszkańców naszego powiatu pomoże w walce z epidemią spowodowaną wirusem SARS-CoV-2 i zapewni powodzenie Narodowego Programu Szczepień przeciwko Covid 19.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!!!!

Materiał: MZK Biała Podlaska , Wydział Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej

Grafika: www.gov.pl