Informacja z V-go Biegu na Wisznicką Milę.

22 sierpnia 2021 r odbył się w Wisznicach V BIEG NA WISZNICKĄ MILĘ

W biegu w kategorii open zwyciężyli wśród kobiet: Anna Chustecka, druga była Anna Pietraszek, trzecia zaś Agnieszka Choma, wśród mężczyzn zwyciężył John Kinsela z Irlandii, drugi był Jakub Piech, a trzeci Kamil Woźniak.

W Nordic Walking zwyciężyła wśród kobiet Teresa Hryciuk, druga była  Barbara Ułasiewicz, trzecia była Bożena Zbieć, wśród mężczyzn zwyciężył Sylwester Męczyński, drugi był Paweł Jagieła, a trzeci Waldemar Hryciuk.

V BIEG NA WISZNICKĄ MILĘ był imprezą powiatową i  został wparty finansowo przez Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej w wysokości 600 zł. Organizatorami imprezy byli; Gmina Wisznice, Gminny Ośrodek Kultury i Oświaty w Wisznicach, starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, GLKS i T- ,,Tytan”, Łukasz Jaszczuk- Radny Powiatu Bialskiego, Grzegorz Chustecki.

Przy organizacji pomagali również Paweł Pakuła i Marek Arseniuk. Sponsorami biegu byli: AVANGARDA, PIOTRANS Piotr Frończuk, PAWTRANS Paweł Frończuk,, Sebastian Górecki, Grzegorz Chustecki, Łukasz Jaszczuk, Waldemar Wołosiuk, Delikatesy Centrum.

OSP Wisznice i  OSP Ratajewicze zabezpieczali  bieg.

Materiał i zdięcia: GOK Wisznice