XXXVI Memoriał im. Ryszarda Ochnika w Tenisie Stołowym w Janowie Podlaskim

W dniu 26 września 2021 r. w piękną, słoneczną niedzielę w Zespole Placówek Oświatowych Szkole Podstawowej im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim odbył się już po raz XXXVI Memoriał im. Ryszarda Ochnika w Tenisie Stołowym. Organizatorami zawodów był Zespół Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim. Miejscem rozgrywek była hala sportowa.

Spotkanie rozpoczęło się od powitania wszystkich gości przez dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych, Pana Arkadiusza Podskoka. Następnie głos zabrała żona Pana Ryszarda Ochnika, Pani Agnieszka Ochnik, życząc wszystkim zawodnikom sportowej rywalizacji.

W zawodach wzięło udział 55 zawodników z powiatu bialskiego. Rywalizacja odbyła się w kategoriach:

• Dziewczęta,  chłopcy kl. IV-VI
  • Dziewczęta, chłopcy kl. VII-VIII
  • Nauczyciele i Nauczycielki
  • Szkoły średnie i ,,Open”/

Nad przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Janowie Podlaskim. Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy. Każdy uczestnik zawodów oraz kibice zostali obdarowani słodkim upominkiem. Pani Agnieszka Ochnik nagrodziła najstarszego i najmłodszego uczestnika specjalną nagrodą.

Sponsorami zawodów byli:

• Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej,
  • Gmina Janów Podlaski,
  • Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Janowie Podlaskim,
  • Osoby prywatne

Całe spotkanie przebiegło w sportowej i miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Zapraszamy do udziału
w kolejnym Memoriale, który odbywa się każdego roku w ostatnią niedzielę września.

Materiał i zdjęcia: Dorota Jakimiuk-Orzechowska