26. Finał WOŚP: licytuj i pomagaj

Już 14 stycznia odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze, które wolontariusze zbiorą do kolorowych puszek oznaczonych czerwonym serduszkiem kolejny raz przeznaczone będą na zakup sprzętu medycznego ratującego zdrowie i życie najmłodszych pacjentów. Neonatologia po raz siódmy będzie celem finału WOŚP. Jak co roku zbiórka pieniędzy odbędzie się w wielu miastach w całej Polsce. Orkiestra zagra również w powiecie bialskim, m.in. w Międzyrzecu Podlaskim.

Będzie to wyjątkowy finał, gdyż kilka tygodni temu tamtejszy szpital powiatowy po raz drugi został obdarowany sprzętem zakupionym przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Do udziału w Finale w Międzyrzecu Podlaskim serdecznie zaprasza starosta bialski Mariusz Filipiuk, który w tym roku będzie współprowadzącym aukcję wyjątkowych przedmiotów.

Dochód z aukcji zasili konto Orkiestry. Spośród rzeczy przekazanych na aukcję, wylicytować będzie można m.in. te przekazane przez starostę bialskiego: „tablice na piątkę”, czyli numery na tablicę rejestracyjną LBI 555555, piłkę nożną z autografem Roberta Lewandowskiego, zdjęcia autorstwa fotografika Artura Bieńkowskiego, piękne albumy „Ziemia Bialska” z dedykacją oraz krawat. Szpital Powiatowy w Międzyrzecu Podlaskim przygotował kilka niespodzianek na tegoroczną aukcję. Będą to m.in. pluszowe misie.

Dołączcie do pięknej idei Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Serdecznie zapraszamy 14 stycznia do sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

Scroll to Top