Finał Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców * Igrzyska Młodzieży Szkolnej*

W dniu 14.01.2019r. o godz. 10.00 w  hali sportowej w Rossoszu przeprowadzono finał powiatu bialskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
System gier: pucharowy radziecki do 2 wygranych setów.

kolejność miejsc dziewczęta:

I miejsce Publiczne Gimnazjum w Chotyłów       – opiekun Artur Sieraj         – awans

II miejsce Szkoła Podstawowa w Rudnikach        – opiekun Emil Nasiłowski   – awans

III miejsce Publiczne Gimnazjum w Ciciborze Dużym    – opiekun Alina Wołsz

IV miejsce Publiczne Gimnazjum w Rossoszu                – opiekun Marek Czech

kolejność miejsc chłopcy:

I miejsce Gimnazjum w Tucznej                         – opiekun Tadeusz Suwała – awans

II miejsce Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy     – opiekun Andrzej Małek    – awans

III miejsce Szkoła Podstawowa w Konstantynowie    – opiekun Piotr Woźniak

IV miejsce Publiczne Gimnazjum nr 1 w Wisznicach – opiekun Tomasz Babkiewicz.

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna:

– dziewcząt z Publicznego Gimnazjum w Chotyłowie w składzie: Olesiejuk Andżelika, Piątkowska Zuzanna.

– chłopców z Gimnazjum w Tucznej w składzie: Prokopiuk Igor, Ustymowicz Jakub.

Awans na zawody rejonowe uzyskały po dwie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Zawody rejonowe odbędą się  w dniu – 25.01.2019r. godz. 10.00 hala Szkoły ZDZ w Białej Podlaskiej Al. Jana Pawła II 97

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Rossoszu oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.