Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Licealiada*

Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Chłopców * Licealiada*, przeprowadzono w dniu 07.02.2019 r. o godz. 10.00 – hala Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim.

System gier:  podział na grupy w grupach każdy z każdym do 2 wygranych setów (25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim – Zespół Szkół w Małaszewiczach  2:0

(25:11, 25:16)

Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim – Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach  2:0     (25:20, 25:20)

Zespół Szkół w Małaszewiczach  – Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim         0:2     (13:25, 17:25)

Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim – Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim       2:1     (25:17, 16:25. 15:13)

mecz o III miejsce

Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach  –  Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim   0:2 (20:25, 19:25)

mecz o I miejsce

Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim – Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim 0:2 (22:25, 18:25)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim            – opiekun Agnieszka Czerniak

II miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim        – opiekun Justyna Cap

III miejsce  Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim               – opiekun Jolanta Czopińska

IV miejsce Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach                           – opiekun Tomasz Jung

V miejsce Zespół Szkół w Małaszewiczach                                       – opiekun Waldemar Wasiluk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna chłopców z Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim oraz wywalczyła awans do rejonu w składzie: Grochowski Paweł, Hryciuk Sebastian, Jabłoński Mikołaj, Karpowicz Kacper, Korniluk Michał, Leszczuk Kacper, Małachwiejczyk Eryk, Ossowski Mateusz, Semeniuk Hubert.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał rejonu odbędzie się w dniu 07.03.2019 r.  o godz.10.00 – hala IV LO w Białej Podlaskiej, ul. Akademicka 8.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk