Finał Powiatu Bialskiego w mini siatkówce chłopców „4” * Igrzyska Dzieci*

Finał Powiatu Bialskiego w mini siatkówce chłopców „4” * Igrzyska Dzieci*, przeprowadzono w dniu 08.02.2019 r. o godz. 10.00 – hala Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim.

System gier:  gry każdy z każdym  do 2 wygranych setów (25 pkt).

kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Rokitnie – Szkoła Podstawowa w Kodniu                      0:2  (18:25, 13:15)

Szkoła Podstawowa w Kodniu – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim 0:2            (13:25, 19:25)

Szkoła Podstawowa w Rokitnie – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim 0:2          (4:25, 8:25)

końcowa kolejność miejsc:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim – opiekun Zbigniew Bernat

II miejsce Szkoła Podstawowa w Kodniu                            – opiekun Ewa Tomaszewska

III miejsce Szkoła Podstawowa w Rokitnie                           – opiekun Regina Skerczyńska

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Chilicki Bartłomiej, Kierczyński Maciej, Kot Samuel, Kurczyński Mariusz, Roszkowski Kacper, Sadłoń Kacper, Szczypiński Jakub, Wieczorek Gabriel, Złotkowski Maciej.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Finał rejonu odbędzie się w dniu 19.03.2019 r.  o godz.10.00 – hala Szkoły Podstawowej Nr 6 w Białej Podlaskiej, ul. Leszczynowa 16.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk