II Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Terespolu za nami

22 osoby wystartowały w II Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Terespolu, w sobotę, 25 stycznia. Zawodnicy przybyli z Łukowa, Białej Podlaskiej, Nepli, Tucznej, Rossosza i Terespola. Grali do trzech wygranych setów. Wydarzeniem był start dyrektora ALO, Bogdana Korzeniewskiego oraz burmistrza miasta, Jacka Daniluka. W bezpośrednim starciu burmistrz pokonał dyrektora, po zaciętej i wyrównanej walce 3:2. Sensacyjnie dobrze spisał się burmistrz Jacek Danieluk, który awansował do ćwierćfinału i zajął wysokie – ósme miejsce. Zawody wygrał Andrzej Szot, drugie miejsce wywalczył Konrad Brukalski, a trzecie Zbigniew Burdzicki. Wszyscy trzej otrzymali dyplomy oraz puchary. Za miejsca: czwarte – Mateusz Celiński, piąte – Piotr Melaniuk i szóste – Henryk Dyrda zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Z dyplomem i upominkiem wyjechał również najmłodszy zawodnik – Jakub Brukalski. Wszyscy zawodnicy prezentowali wysoki poziom sportowy, a zawodnicy grali zgodnie z zasadami fair play. Organizatorami zawodów byli: Uczniowski Klub Sportowy „Młodzi” i Klub Olimpijczyka przy Akademickim Liceum w Terespolu.

Krystyna Pucer