„Śpiewający Słowik” – eliminacje powiatowe

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 6-20 lat z terenu powiatu bialskiego ziemskiego do udziału w tegorocznych eliminacjach powiatowych do Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej “Śpiewający Słowik”, który będzie miał formę on-line.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do przygotowania i nagrania dwóch piosenek w języku polskim.Warunkiem udziału jest przesłanie filmów z nagraniem zamieszczonych na You Tube lub w dowolnej chmurze (np. google drive) wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia oraz linkiem do filmu z występem konkursowym na adres e-mail: gok.slawatycze@interia.pl w terminie do 23 maja 2021 roku. Uczestnicy zostaną ocenieni na podstawie zapisu wideo z uwiecznionym występem.

Organizatorem przeglądu powiatowego jest Gminny Ośrodek Kultury w Sławatyczach i Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej.
Patronat nad festiwalem eliminacji powiatowych objęli: Pan Mariusz Filipiuk, Starosta Bialski oraz Pan Arkadiusz Misztal Wójt Gminy Sławatycze.

REGULAMIN POWIATOWY „ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK” 2021

KARTA ZGŁOSZENIA „ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK” 2021