Sławatycze: Nocny Rajd Rowerowy Pogranicza

Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej, Gmina Sławatycze, Gminny Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Sławatycze zaprosili wszystkich miłośników jazdy na rowerze na „Rajd Pogranicza”, który miał miejsce 21 sierpnia.

Zaproponowana trasa to: Sławatycze – Krzywowólka – Jabłeczna – Nowosiólki – Mościce Dolne – Liszna – Sławatycze. Wycieczka trwała łącznie około 2-3 godzin. Start miał miejsce sprzed budynku Urzędu Gminy w Sławatyczach a wziął w nim udział i został uczestnikiem rajdu m.in. wójt Sławatycz – Arkadiusz Misztal.

Na zakończenie rajdu przy altanie ognisko integracyjne z tradycyjną kiełbaską połączone z konkursami i losowaniem nagród. W wydarzeniu udział wzięło około 40. osób.

Impreza współfinansowana przez Powiat Bialski – Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej w wysokości 1000 zł.

Materiał: GOK Sławatycze i Radio Biper