Jesienny Rajd Rowerowy LZS

W słoneczną niedzielę 3  października 2021 został zorganizowany  „Jesienny Rajd Rowerowy LZS”

Grupy rowerzystów wyruszyły  z Białej Podlaskiej, Czosnówki, Zalesia i Kijowca . Każda grupa jechała ustaloną wcześniej trasą. Spotkanie wszystkich  grup rowerowych odbyło się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Kraciówka” w Koczukówce,  gdzie na uczestników Rajdu czekał poczęstunek.

Wszystkim  na początek bardzo smakował chleb ze smalcem i ogórkiem. Na przygotowanym grillu upieczone były smaczne kiełbaski a przy wspólnym  ognisku  i rozmowach czas mijał bardzo szybko.

Zostały przeprowadzenie konkursy  z nagrodami i wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe  przypinki i plakietki. Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników Rajdu pokazuje ,że liczba osób którzy chcą aktywnie spędzać czas na rowerze jest coraz większa.

Rekreacyjno- turystyczna impreza została zorganizowana przez Powiatowe Zrzeszenie LZS przy finansowym wsparciu Gminy Zalesie i Powiatu Bialskiego (dofinansowanie z budżetu Powiatu Bialskiego- 1000 zł).

Pozytywne opinie uczestników zachęcają do organizowania podobnych form aktywnego wypoczynku w przyszłości.

Tekst: Wojciech Kołodyński (UG Zalesie), Anna Jureczek (Starostwo Powiatowe) , zdjęcia: Wojciech Kołodyński (UG Zalesie)