XIV Wiosenny Spływ Kajakowy „POWITANIE BOBRÓW – BOBRY NA POLESIU”

Zarząd Oddziału PTTK we Włodawie, Starostwo Powiatowe we Włodawie oraz Centrum Turystyki Aktywnej „Kajaki 4u” z przyjemnością zapraszają na XIV Wiosenny Spływ Kajakowy ,,POWITANIE BOBRÓW – BOBRY NA POLESIU”, który odbędzie się dnia 14 maja 2022 r.

Cel imprezy:

• popularyzacja aktywnego wypoczynku na szlakach Lubelszczyzny;
  • popularyzacja walorów krajoznawczych Polesia i pow. włodawskiego;
  • popularyzacja turystycznych odznak kajakowych, w tym Poleskiej Odznaki Kajakowej;
  • uczczenie 50 rocznicy założenia Oddziału PTTK we Włodawie.

Spływ jest imprezą otwartą i mogą w nim uczestniczyć turyści indywidualni oraz grupy klubowe po wcześniejszym zgłoszeniu u organizatora technicznego. Trasa spływu kajakiem rzeką Włodawka nie jest trudna, gdyż umożliwia udział osób z niewielkim doświadczeniem w turystyce kajakowej, w tym rodzinom z dziećmi. Całość uzupełniają atrakcyjne świadczenia dla uczestników, a przede wszystkim niepowtarzalny klimat Polesia.

Materiał: Zarząd Oddziału PTTK we Włodawie