Przygotowania do dożynek powiatowych

Przygotowania do Dożynek Powiatowych w Zalesiu już trwają od początku roku: spotkania, ustalenia, koncepcje, ale przede wszystkim twórcza praca, by każdy, kto na dożynki przyjedzie czuł się dobrze, bezpiecznie i wyjeżdżał zadowolony z dobrze przeprowadzonej imprezy. Temu też służyło spotkanie 24 sierpnia w Urzędzie Gminy. Spotkał się wtedy ścisły sztab – przedstawiciele starostwa powiatowego ze starostą Mariuszem Filipiukiem na czele oraz gminy Zalesie z wójtem Janem Sikorą na czele. Ostatnie ustalenia, podział obowiązków oraz kolejny raz zobaczenia miejsca odbywania się imprezy, by przygotować się jak najlepiej na przyjazd gości, wystawców, delegacji gmin oraz miast powiatu i oczywiście publiczności.

Dożynki Powiatowe w Zalesiu już w najbliższą niedzielę. Zaczynamy o 12.00 mszą polową przy Zespole Szkół. Dalsza część na boisku szkolnym od 13.30 do późnych godzin nocnych. Wstęp oczywiście wolny. Serdecznie zapraszamy.