Bezpieczny i zdrowy wypoczynek letni 2021

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białej Podlaskiej informuje o rozpoczęciu  akcji „Bezpieczny i zdrowy wypoczynek letni 2021”.

Rozpoczęły się wakacje a wraz z nimi różne formy zorganizowanego wypoczynku letniego, ale też spontanicznych spotkań i wyjazdów, przemieszczenia się w celach rekreacyjnych, podejmowanych aktywności, które mogą nieść zwiększone zagrożenie zdrowotne.

Korzystamy ze słońca, wody, dobrodziejstw przyrody. Chodzimy do lasu na grzyby, zbieramy owoce leśne, kupujemy lody i inne produkty spożywcze często nie zwracając uwagi na czyhające zagrożenia. W trosce, aby czas ten spędzony był w bezpieczny sposób chcemy Państwu przekazać kilka rad, które mogą uchronić Was i Waszych najbliższych przed różnego rodzaju niebezpieczeństwem.

Materiał: Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białej Podlaskiej