Finał Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców

W dniu  13.11.2019r. godz. 10.00 w hali Szkoły Podstawowej w Sworach odbył się  Finał Powiatu Bialskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców* Igrzyska Młodzieży Szkolnej*. System gier: pucharowy radziecki do 2 wygranych setów.
Kolejność miejsc dziewczęta:

I miej. Szkoła Podstawowa w Rossoszu     – opiekun Marek Czech       – awans

II miej. Szkoła Podstawowa w Hrudzie     – opiekun Robert Hodun     – awans

III miej. Szkoła Podstawowa w Chotyłowie- opiekun Artur Sieraj

IV miej Szkoła Podstawowa w Rzeczycy    – opiekun Agnieszka Szcześniak

Kolejność miejsc chłopcy:

I miej. Szkoła Podstawowa w Sitniku        – opiekun Tadeusz Łukasik – awans

II miej. Szkoła Podstawowa w Tucznej     – opiekun Tadeusz Suwała  – awans

III miej. Szkoła Podstawowa w Rossoszu    – opiekun Marek Czech

IV miej. Szkoła Podstawowa            w Rogoźnicy  – opiekun Anna Matwiejuk

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego otrzymała drużyna:– dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Rossoszu w składzie: Oliwia Czech, Aleksandra Zieniuk; – chłopców ze Szkoły Podstawowej w Sitniku w składzie: Daniel Adamiuk, Kamil Liniewicz.
Awans do rejonu po dwie drużyny w kategorii dziewcząt i chłopców. Rejon odbędzie się w dniu  19.11.2019r. godz. 10.00 w Podedwórzu. Przypominamy o obowiązku posiadania listy imiennej zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej, kserokopii wpłaty składki członkowskiej.

Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Zawody finansowane ze środków Powiatu Bialskiego.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Sworach oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.