Finał Powiatu Bialskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców – Licealiada

Finał Powiatu Bialskiego w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady został przeprowadzony w dniu  04.03.2019 r. o godz.10.00 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej.

Grano systemem pucharowym (radziecki) do dwóch wygranych setów.

Kolejność miejsc:

DZIEWCZĘTA

I          Natalia Siemionek              Zespół Szkół w Małaszewiczach

II         Aleksandra Grzeszyk          Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl.

III       Klaudia Chalimoniuk          Zespół Szkół w Janowie Podl.

IV       Joanna Makaruk                 Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podl.

V-VI

Zuzanna Tarasiuik                  Liceum Ogólnokształcące LO w Międzyrzecu Podl.

Weronika Szcześniak             Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podl.

VII-IX

Weronika Palinowska             Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podl.

Aleksandra Tymoszuk            Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podl.

Wiktoria Masalska                  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podl.

X-XI

Natalia Kościczuk                  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podl.

Dominika Pietraszuk              Zespół Szkół w Małaszewiczach

CHŁOPCY

I miejsce         Paweł Pietruk             Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podl.

II miejsce       Sebastian Sawczuk    Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podl.

III miejsce     Piotr Struk                    Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podl.

IV miejsce   Dawid Wołosiuk              Zespół Szkół w Małaszewiczach

V-VI

Jarosław Kukawski                Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podl.

Krzysztof Kruczek                  Zespół Szkół w Małaszewiczach

VII-IX

Jakub Lesiuk                          Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podl.

Dawid Fila                              Zespół Szkół w Janowie Podl.

Daniel Samociuk                   Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podl.

X –XI

Arkadiusz Domański             Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl.

Jakub Jarosz                           Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podl.

Za pierwsze miejsce Natalia Siemionek z Zespołu Szkół w Małaszewiczach oraz Paweł Pietruk z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaski  otrzymali puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego, miejsca I – IV dyplomy. Awans do rejonu uzyskało po 3 zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców.

Finał rejonu odbędzie się w dniu 09.04.2019r o godz. 10.00 w ZDZ Biała Podlaska Al. Jana Pawła II 97

Bialski Szkolny Związek Sportowy w Białej Podlaskiej dziękuje Dyrekcji oraz nauczycielom wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk