Finał Powiatu Bialskiego w Koszykówce Chłopców * Igrzyska Dzieci*

Finału Powiatu Bialskiego w Koszykówce Chłopców * Igrzyska Dzieci* przeprowadzono w dniu 09.03.2020r. o godz. 10.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Konstantynowie.

System gier: podział na pary, gry na krzyż 4 x 6 minut.

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Szkoła Podstawowa w Wisznicach – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim          12:25

Szkoła Podstawowa w Konstantynowie- Szkoła Podstawowa nr 1 w Terespolu           29: 11

Mecz o III miejsce

Szkoła Podstawowa w Wisznicach – Szkoła Podstawowa nr 1 w Terespolu          16:21

Mecz o I miejsce

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim – Szkoła Podstawowa w Konstantynowie 17:34

Kolejność miejsc:

I miejsce  Szkoła Podstawowa w Konstantynowie   – opiekun Piotr Woźniak

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podl.      – opiekun Marcin Kieruczenko

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Terespolu     – opiekun Grzegorz Jakuszko

IV miejsce  Szkoła Podstawowa w Wisznicach          – opiekun Rafał Osipiuk

Puchar Starosty Powiatu Bialskiego, oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Konstantynowie w składzie: Zalewski Bartosz, Lipiński Brajan, Żytkowski Szymon, Tarań Szymon, Łyczewski Maciej, Juszkiewicz Bartłomiej, Geresz Dawid, Góra Filip, Gałązka Dominik, Iwanek Łukasz, Biskupski Szymon, Stefaniuk Igor. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Finał rejonu zaplanowany jest w dniu 08.04.2019r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej Nr 9 Biała Podlaska ul. Zygmunta Augusta 2.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Konstantynowie oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk