Finał Powiatu Bialskiego w Koszykówce Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Finał Powiatu Bialskiego w koszykówce chłopców w ramach  Igrzysk Młodzieży Szkolnej został przeprowadzony w dniu 26.02.2019r. o godz. 10.00 w hali sportowej w Konstantynowie.

Po eliminacjach między-gminnych 4 zespoły otrzymały awans do finału powiatu.

System gier: każdy z każdym 4 x 7 minut

Kolejność rozgrywanych spotkań:

Gimnazjum w Konstantynowie         – Publiczne Gimnazjum Nr 1 Terespolu         80:6

Gimnazjum w Konstantynowie         – Gimnazjum w Łomazach                            63:12

Gimnazjum w Łomazach                   – Publiczne Gimnazjum Nr 1 Terespolu         27:23

Kolejność miejsc:

I miejsce Gimnazjum w Konstantynowie – opiekun Piotr Woźniak

II miejsce  Gimnazjum w Łomazach – opiekun Marek Prokopiuk

III miejsce   Publiczne Gimnazjum Nr 1 Terespolu – opiekun Grzegorz Jakuszko

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna chłopców z Gimnazjum w Konstantynowie w składzie: Sebastian Andrzejuk, Filip Dencikowski, Mikołaj Dencikowski, Jakub Juszkiewicz, Jakub Ławecki, Daniel Pożarowszczyk, Jakub Pożarowszczyk, Piotr Sadecki, Cezary Stańczuk -Zarzycki, Kacper Trochonowicz. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy.

Zawody rejonowe odbędą się w dniu 18.03.2019r. o godz. 10.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Białej Podlaskiej, ul. Zygmunta Augusta 2.

Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Gimnazjum w Konstantynowie oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.

Stanisław Polaczuk